26 lutego 2018, Natalia Klimek

Wciągaj buty i biegnij z pomocą

Lubimy wyzwania, a akcje charytatywne z pewnością do takich należą. Jeśli do tego możemy wykorzystać naszą kreatywność po to, by komuś pomóc, motywacja rośnie.

Akcja ze sportem w tle była pierwszym takim projektem w tym roku. Plakat przygotowany dla Marcina Galanta – nauczyciela, który cierpi na  skomplikowany przypadek neuroonkologiczny – miał promować wydarzenie charytatywne: bieg Galant Race. Dla Marcina przygotowaliśmy także nietypowy znak rozpoznawczy, licząc, że przyciągnie wzrok i zatrzyma uwagę na dłuższą chwilę.

Marcin zbiera fundusze, by móc podjąć leczenie w Heidelbergu, najbliższej jednostce specjalizującej się w podobnych przypadkach chorobowych. Jeśli chcecie go wesprzeć, wciągnijcie buty do biegania i weźcie udział w biegu, który odbędzie się 17 marca 2018 r.: Galant Race – bieg charytatywny dla Marcina Galanta.

Możecie także przekazać Marcinowi 1% swojego podatku: 1% podatku.

 

drukfotografiakonferencja prasowamateriały reklamoweplakatprojektwydarzenia

Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni

Przekaż procenciaka na Gosiaka!

To nie pierwszy raz, kiedy zostaliśmy poproszeni o pomoc. Z równie wielkim zaangażowaniem przygotowaliśmy materiały dla Gosi Puchacz – kilkumiesięcznej dziewczynki, walczącej z czasem o własny wzrok. „Przekaż 1 Procenciaka Na Gosiaka” to akcja, w którą włożyliśmy całe nasze seRce, ułatwiając rodzicom pozyskiwanie środków na kosztowne leczenie. Trzymamy kciuki, by Gosia mogła podziwiać świat bez ogromnych gogli, przesłaniających jej piękny uśmiech.

Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni

Fajny gość Kacper

A zaczęło się od niego – Kacperka, któremu stan zdrowia nie pozwalał opuścić szpitala zaraz po urodzeniu. Przygotowaliśmy materiały informacyjne i zorganizowaliśmy konferencję prasową, by nagłośnić jego przypadek. Dzięki akcji „Kacper wraca do domu” pięciomiesięczny chłopiec mógł poznać swoje rodzeństwo i spojrzeć na świat z daleka od szpitalnej bieli.

Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni
Z sercem na dłoni

W czym możemy pomóc?

Szukasz studia, które podejmie się nietypowego wyzwania? Przyjdź na Wiejską 4, czekamy z gorącą kawą!

Sprawdź pozostałe nowości

R Custom Cruiser

Wakacyjny cruiser zbudowany na zapleczu naszego studia. Wpadnij się karnąć.

Zobacz więcej

Trochę tego, trochę tamtego

Na zewnątrz oaza spokoju, wewnątrz wulkan kreatywności. Człowiek, który obraz zamienia w słowo, a słowo w obrazy.

Zobacz więcej

Najciekawsze konta na Tik Toku

Natalia w gronie najlepszych... zainstaluj Tik Toka.

Zobacz więcej

Impreza klubowa R

Dzięki, że byliście! Za nami jubileuszowa impreza, ale 15-lecie będziemy świętować przez cały rok. Mamy jeszcze siłę.

Zobacz więcej

Krótkie praktyki w Reprezentuj

Co można zrobić w jeden tydzień? Hania udowadnia, że bardzo dużo.

Zobacz więcej

Nowa praktykantka w dziale copywriting-u. Poznaj Miszę.

Czworonogi to nieodzowny element naszego studia. Rodzina R powiększyła się o kolejnego zwierzaka.

Zobacz więcej

Listening Party + Bday

Pod koniec września zapraszamy na urodziny naszego studia. Więcej info...

Zobacz więcej

Musimy wymyślić siebie na nowo

Bo wyzwań dla firm i działów HR we współczesnym świecie nie brakuje.

Zobacz więcej