Outsourcing Marketingu

Jesteśmy siedmioosobowym studiem marketingowym do wynajęcia. Outsourcing marketingu jeszcze nigdy nie był tak prosty i skuteczny.

Kompleksowo zajmujemy się wizerunkiem marek i sprawnie łączymy wszystkie działania, ułatwiając przedsiębiorcom prowadzenie biznesu. Specjalizujemy się w employer brandingu oraz współpracy z działami HR. Tworzymy identyfikacje wizualne, budujemy serwisy www, obsługujemy kanały social media, realizujemy sesje zdjęciowe i materiały wideo.

 

Tworzymy zespół składający się z grafików, copywriterów, specjalistów od social media, content marketingu, SEO i project managerów. Realizujemy cele wizerunkowe, sprzedażowe i rekrutacyjne naszych klientów. Wymyślamy, kreujemy i wdrażamy kampanie reklamowe. Nadzorujemy je i raportujemy wyniki. Naszym zadaniem jest też zarządzanie kryzysami wizerunkowymi oraz budowanie PR’u firm.

Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu

Możesz mieć zespół specjalistów w cenie jednego etatowego pracownika firmy. Teraz możesz zrobić rzeczy, na które zawsze brakowało czasu i zasobów.

Abonament, czyli stała obsługa marketingowa, to wynik wieloletnich doświadczeń wyniesionych z branży kreatywnej. Rozpoczynając współpracę z klientem, patrzymy na niego obiektywnie. Analizujemy jego mocne i słabe strony. Przeprowadzamy pełny audyt wizerunku i dotychczasowych działań. Zwracamy uwagę na rzeczy, które są dobre i na te, które wymagają dopracowania. Odświeżenie logo lub stworzenie komunikacji w social media nie pomoże w odniesieniu pełnego sukcesu, jeśli źle zaprojektowana strona www i jej treść też nie będą poprawnie dystrybuować komunikatu reklamowego.

 

Dlatego stworzyliśmy usługę abonamentu, w ramach której wspólnie określamy zakres wykonywanych usług i ich cenę. Ty zyskujesz troskliwą i kompleksową opiekę nad wizerunkiem marki, a my konsekwentnie realizujemy swój plan, tworząc spójną komunikację we wszystkich obszarach Twojej aktywności. Niezależnie od tego czy promujesz swoje produkty, rekrutujesz czy budujesz pozytywny wizerunek swojej firmy. Oprócz zarządzania kampaniami i kanałami social media jednocześnie realizujemy wszystkie twoje nagłe potrzeby reklamowe. Nasi menagerowie i copywriterzy są w stałym kontakcie z pracownikami twojej firmy.

Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu Outsourcing Marketingu

Poznaj zalety współpracy abonamentowej z naszym studiem. Zobacz jak możesz realizować marketing swojej marki bez ponoszenia nakładów na budowę działu promocji.

Pieniądze

 

Bądźmy szczerzy, pieniądze w biznesie są ważne. Współpracując z nami, unikasz kosztów zatrudnienia kilku pracowników, którzy też chodzą na L4 i płatne urlopy. Nie musisz kupować im sprzętu, branżowych czasopism, opłacać kursów, szkoleń, dostępu do niezbędnych narzędzi pracy.

Czas

 

A czas to pieniądz. Nasz zespół to sprawdzeni ludzie, którzy są profesjonalistami. Dlatego zaoszczędzisz go mnóstwo (stresu i nerwów prawdopodobnie jeszcze więcej), rezygnując z organizacji rekrutacji, publikacji płatnych ogłoszeń, spotkań z kandydatami, onboardingu i wdrożenia nowego, nieznanego pracownika. Zamiast tego możesz w pełni skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

Zaplecze marketingowe

 

Mamy bogatą ofertę. Napiszemy teksty, odpowiemy na komentarze, stworzymy materiały graficzne, zrobimy zdjęcia, nagramy wideo, zorganizujemy event, poprowadzimy kampanie płatne w Google i na Facebooku, przeanalizujemy działania konkurencji, stworzymy strategię marketingową. To tak w skrócie, co od nas otrzymasz.

Spokój

 

On jest bezcenny. Działamy od poniedziałku do piątku, dbając o Twój wizerunek online. Gwarantujemy, że po pierwszym miesiącu współpracy, zechcesz zostać z nami na dłużej.

Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu Outsourcing Marketingu

Jesteśmy rzetelni, ale nie trzymamy się sztywno planu, zawsze dodajemy coś od siebie. Co takiego? Sam zobacz!

Tak jak zapraszamy do naszego biura, tak chętnie sami z niego wychodzimy. Jeśli nasz klient organizuje event, jesteśmy tam, aby zrobić relację foto/wideo. Jeśli nasz klient wystawia się na targach, wpadamy zebrać materiał. Jeśli nasz klient właśnie skończył dużą realizację, w wolnej chwili jedziemy ją zobaczyć i poznać szczegóły. Jednym zdaniem, reagujemy na Twoją bieżącą aktywność, nie trzymając się wyłącznie ustalonego miesięcznego harmonogramu.

 

Takie akcje pozwalają nam jeszcze lepiej działać i potrafią zainspirować do stworzenia ciekawej kampanii reklamowej lub wizerunkowej. Poważnie podchodzimy do każdej współpracy i dbamy o dobre relacje. Regularnie analizujemy dotychczasową pracę, omawiamy nowe pomysły. Nie traktujemy ustalonego planu działań jak listy z punktami do odhaczenia, ale zawsze wywiązujemy z ustalonych działań.

Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu
Outsourcing Marketingu

Już wiesz, jak działamy. Jeżeli masz pytania o outsourcing marketingu to nie pozostaje Ci nic innego jak wpaść do naszego studia. Wypijemy kawę i porozmawiamy o naszych pomysłach na promocję twoich marek.

Biuro na Wiejskiej 4 powstało w dawnej fabryce dywanów. Zajmujemy pierwsze piętro, ale tylko jego część to nasz open space. Pozostała otwarta przestrzeń to hala, w której organizujemy imprezy, sesje fotograficzne i projekty filmowe. Chętnie korzystamy z niej, tworząc nowe materiały dla klientów.

Poznajmy się, wpadnij na kawę! Jeśli jesteś w pobliżu przypadkiem lub specjalnie, zawsze zapraszamy na kawę. Porozmawiamy o Twojej marce i o tym, co możemy dla Ciebie zrobić. Możesz też zadzwonić, napisać lub wysłać brief. Wszystko to możesz zrobić tutaj!

Poznaj nas lepiej

Iga nasz copywriter! Copy that!

Poznajcie naszą specjalistkę od social media. Iga to copywriter pasjonujący się employer brandingiem.

Zobacz więcej

Dziewczęcym okiem

Sprawia, że słowa pojawiają się we właściwych miejscach, a wykresy zwyżkują w raportach. Nasza specjalistka od pisania, pozycjonowania i przytulania czworonogów.

Zobacz więcej

It’s a match!

Adrianna Stoga dołączyła do naszego zespołu. Poważnie!

Zobacz więcej

Pizza Friday

Lubimy robić dobre rzeczy i tak samo jeść dobrą pizzę.

Zobacz więcej

Reprezentuj studio

Masz okazję poznać reprezentuj studio trochę lepiej. Zobacz jak pracujemy na co dzień.

Zobacz więcej

R jak rower

Lubimy jeździć, dlatego zdarza nam się czasem zbudować rower. Komercyjnie i dla przyjemności jazdy.

Zobacz więcej

Back in the days!

Jesteśmy już dość długo na zielonogórskim rynku, dla niektórych od zawsze. Dla tych, którzy wpadli tu po raz pierwszy przedstawiamy małe co nieco.

Zobacz więcej

Listening Party & B-Day

Dziękujemy, że byliście.

Zobacz więcej