22 lutego 2019, Natalia Klimek

Konsultacje marketingowe „Dobrze Wiedzieć” cieszą się rosnącą popularnością. Coraz częściej trafiają do nas osoby, które dopiero myślą o pierwszych krokach w marketingu.

Podczas czwartych konsultacji marketingowych przeważały osoby, które jeszcze nie zaczęły budować swojego wizerunku online i „sprzedawać” siebie oraz swoich usług za pośrednictwem kanałów dostępnych w sieci. Pomagaliśmy im zrozumieć, że media społecznościowe to doskonały kanał do zaistnienia w świadomości odbiorców, ale też do tworzenia społeczności skupionej wokół wartościowego contentu. Zobacz, co młodzi, ambitni ludzie wynieśli ze spotkania z nami.

brandingcontent marketinginspiracjeklientreklamasocial mediastudiowydarzenia

Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć
Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć
Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć
Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć
Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć

Celem naszych konsultacji jest pokazanie młodym markom nowych sposobów na reklamę. Pomagamy obrać kierunek, dobrać najlepsze narzędzia, pokazujemy możliwości, inspirujemy.

Bardzo sympatyczne spotkanie, bardzo dużo cennych informacji. To, co Bartek mi powiedział, z pewnością muszę przetrawić, na pewno będę musiała się przełamać.

Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć

Kasia Reba prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia Tai Chi Chuan, jest też specjalistką od masażu klasycznego i aranżacji ogrodów. Jej hasło przewodnie to Relaks. Chce go uczyć innych poprzez nabyte umiejętności.

Na pytanie, co szczególnie zapamiętała z konsultacji odpowiedziała: „Podobał mi się pomysł, by dążyć do bezpośredniego kontaktu, nawiązać współpracę z organizatorami istniejących już imprez.”

Dostałam bardzo dużo pomysłów, które zmieniły moje myślenie. Konsultacje z pewnością rozjaśniły, w którą stronę mam iść.

Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć

Agata Tarka planuje otworzyć salon kosmetyczny, w którym panuje ciepła atmosfera przyjazna nie tylko klientkom, ale także dzieciom, z którymi panie przychodzą na zabiegi.

„Bartek poradził mi, bym starała się nawiązywać kontakt z klientem przez pokazywanie siebie. Chcę być otwartą księgą, pokazywać, na czym pracujemy, jak myślimy – pokazywać konkretną wartość” – powiedziała Agata po spotkaniu.

Bartek otworzył nam oczy na rzeczy, których nie robiliśmy do tej pory. Otrzymaliśmy dużo informacji do poukładania.

Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć

Firma Cardo Meble działa na lokalnym rynku już 15 lat. Oferuje produkcję mebli na wymiar, a jej niewątpliwą zaletą jest własna stolarnia i ekipa montażowa oraz wysokie umiejętności, stawiające Cardo Meble wśród marek prestiżowych.

Klaudiusz Jankowiak, z którym rozmawialiśmy przyznał: „Bartek uświadomił mi, jak ważna jest częstotliwość działań na profilu facebookowym. Zachęcił mnie też do zamieszczania postów o dużej wartości dla odbiorców”.

Było na luzie, ale merytorycznie. Zapaliło mi się światełko w tunelu, wskazujące kierunek, który powinnam obrać.

Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć

Edyta Borczka wraz z mężem działa w branży tłumaczeniowej, oferując tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Jej kontakt z klientem najczęściej odbywa się poprzez wymianę maili, a jej silną stroną jest niezawodność, która sprawia, że każda firma znajdzie w niej solidnego partnera do długofalowej współpracy.

„Podczas konsultacji zrozumiałam, że można się wybić na tym, czego w branży jeszcze nie ma. Przedstawienie siebie, kreowanie wizerunku eksperta to kierunek, jaki planuję obrać” – powiedziała Edyta po spotkaniu.

Jak tylko zobaczyłam, że organizujecie podobne spotkania pomyślałam, że warto skorzystać.

Czwarte konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć

Aga Hałas zajmuje się aranżacją wnętrz, tych domowych i biurowych, ale również przestrzeni użyteczności publicznej. Współpracuje z architektem, dzięki czemu może zaproponować bardzo szeroki zakres usług, obejmujący nawet zmianę układu pomieszczeń czy remont zabytkowych obiektów.

Po konsultacjach przyznała: „Zrozumiałam, że trzeba się chwalić, żeby przyciągnąć uwagę. Bartek zachęcał mnie do założenia konta na Facebooku i Instagramie, mówił o tym, jak ważne są ładne zdjęcia i odpowiednia prezentacja moich realizacji.”

  • Szukasz inspiracji i możliwości marketingowych dla swojej firmy? Spotkaj się z nami! Następne spotkania w ramach darmowych konsultacji marketingowych Dobrze Wiedzieć odbędą się 27 marca. Zapraszamy do wypełnienia naszego briefu, który pomoże nam poznać cię lepiej.

Sprawdź pozostałe nowości

Nasi copywriterzy w Biznesie Lubuskim

W świątecznym wydaniu Biznesu Lubuskiego opowiadamy o projekcie Nowa Praca oraz analizujemy przedświąteczny okres z perspektywy marketingu.

Zobacz więcej

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

Pierwsze Konsultacje Marketingowe w Nowym Roku zakończone. Zobacz, z kim się widzieliśmy.

Zobacz więcej

Merry Bardzo Christmas!

O kulisach powstawania filmowej kartki świątecznej od R.

Zobacz więcej

Porozmawiajmy o naszym najlepszym roku.

Nasz manager postanowił podsumować mijający rok naszej pracy w typowy dla siebie sposób. Przeczytaj.

Zobacz więcej

Konsultacje Marketingowe po raz drugi

Drugie konsultacje marketingowe za nami. Poznaliśmy wielu ciekawych ludzi i jeszcze ciekawsze projekty.

Zobacz więcej

Jak płacić za miłość w Internecie?

W nowym wydaniu Biznesu Lubuskiego opowiadamy o wartości miłości w Internecie. Przeczytaj i pokochaj.

Zobacz więcej

Konsultacje Marketingowe, czyli Dobrze Wiedzieć

Ruszyliśmy z comiesięcznymi darmowymi konsultacjami marketingowymi. Na spotkaniu przy kawie rozmawiamy o promocji, działaniach i rozwoju Twojego biznesu.

Zobacz więcej

Startup Weekend w Zielonej Górze

Obce sobie osoby łączą się na kilkadziesiąt godzin w zespoły, by zrealizować pomysł na biznes. Oto idea Startup Weekend!

Zobacz więcej