Rekrutujemy copywriterów
Rekrutujemy copywriterów

Postanowiliśmy powiększyć zespół o dwie osoby. Szukamy doświadczonych copywriterów oraz ambitnych studentów. Jeżeli świat social media jest twoim podwórkiem, potrafisz pisać lekkostrawne teksty i nie boisz się pracy pod presją czasu to ogłoszenie może być dla ciebie. Poznaj niektórych naszych klientów.

Rekrutujemy copywriterów

Senior Copywriter, pióro z agencyjnym doświadczeniem

Do twoich zadań należeć będzie formułowanie tekstów i treści różnego typu: hasła reklamowe, wpisy blogowe, posty w social mediach – w tym posty reklamowe i sprzedażowe, a także treści do materiałów drukowanych. Będziesz opiekować się profilami społecznościowymi i blogami firmowymi klientów prowadząc je, monitorując i reagując na działania użytkowników, a także śledząc, analizując i wyciągając wnioski ze statystyk. W twojej pracy przyda się więc znajomość statystyk Facebooka, LinkedIna, Instagrama, a także umiejętność swobodnego poruszania się po panelu Google Analytics. Przyda się także znajomość menedżera reklam na Facebooku i przynajmniej podstawowa wiedza z dziedziny SEO.

Co-Copywriter, młody pasjonat social media

W studio Reprezentuj zajmiesz się tworzeniem prostych treści różnego rodzaju. Szukamy kogoś, kto będzie pisał kreatywne posty do mediów społecznościowych, wpisy blogowe dla konkretnych branż, czy materiały do treści drukowanych. Do Twoich zadań należeć będzie stałe monitorowanie profili społecznościowych naszych klientów i reagowanie na pojawiającą się tam aktywność. Czekają na Ciebie nie tylko wyzwania na Facebooku, ale także Instagramie, Twitterze czy Linkedinie.

Potrafimy docenić pracę…

Wynagrodzenie jakim dysponujemy dla tych stanowisk to zakres 1500 PLN – 2500 PLN netto dla stażystów i od 3000 PLN netto w górę dla senior copywritera. W zależności od umiejętności i zaangażowania.

Czas pracy to wymiar całego etatu. Możesz żonglować godzinami w biurze jeżeli wymaga tego twój styl życia. Możesz pracować zdalnie jeżeli wymaga tego sytuacja rodzinna albo dopadła cię zwykła niemoc. Nasz dzień zaczynamy o 9 a kończymy o 17.

W ciągu dnia biurowego każdemu przysługuje wolna godzina na lunch, brunch, obiad lub zwykłą przekąskę. Możesz wyskoczyć do knajpy albo skorzystać z biurowej kuchni.

W piątki spotykamy się na firmowym lunchu. Nie będziemy ściemniać, chodzi o pizzę i pretekst do podsumowania tygodnia i aktualnych projektów.

Czwartki to dzień, w którym stawiamy darmowy lunch w towarzystwie zespołu. Dziewczyny stawiają na jedzenie wege, ale nie wykluczają negocjacji w temacie menu.

Nasze biuro jest wyposażone we wszystkie podstawowe dobrodziejstwa, skrzynkę świeżych owoców co poniedziałek, karton cukierków, barek i firmowy blend kawy parzonej codziennie rano przez pierwszą osobę, która pojawi się w biurze.

Urlop w pełnym wymiarze rocznym jest urlopem płatnym, możesz go wykorzystać robiąc sobie długie wakacje, albo rozmienić go na drobne.

Każdemu pracownikowi przysługuje roczny budżet w wysokości 3000 zł na szkolenia, warsztaty czy prasę branżową. Możesz go wydać w całości na duży event, szkolenie online albo na wypady na weekendowe konferencję.

Raz w roku wyjeżdżamy na kilka dni w ramach wyjazdu integracyjnego, pod pretekstem dużej konferencji dla branży kreatywnej. Słuchamy prelekcji, rozbijamy się po knajpach i imprezujemy.

Jeżeli jesteś osobą aktywną i lubisz sport, to świetnie, bo korzystamy z systemu OK Sport i oferujemy kartę klubową do twojej ulubionej siłowni, sauny czy boxu Crossfit.

Nie wysyłaj CV,
podejmij wyzwanie i rozwiąż zadanie

Dlaczego wybraliśmy taką formę rekrutacji? Ponieważ cenimy sobie czas, zarówno twój jak i nasz. Chcemy poznać twoje umiejętności i – nie ukrywamy – również twoje zaangażowanie. Mamy mnóstwo zadań, więc zależy nam na osobie, która nas wesprze z energią i chęcią do pracy. Na wykonane zadania czekamy do 10 lutego br. Nie martw się, Twoje teksty wykorzystamy jedynie za Twoją zgodą i zaoferujemy Ci za nie odpowiednią stawkę.

link do zadania: http://www.reprezentuj.com/download/rekrutacja_rstudio.pdf

swoją odpowiedź odeślij nam w przyjaznym pliku na adres:
praca@reprezentuj.com

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz o czym pisze Iga i jak wygląda jej dzień w naszym studio. kliknij tutaj.

Sprawdź pozostałe nowości

hey nineteen

Dwupłytowe wydawnictwo w stylu afrobeat jest już w naszym sklepie.

Zobacz więcej

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

Pierwsze Konsultacje Marketingowe w Nowym Roku zakończone. Zobacz, z kim się widzieliśmy.

Zobacz więcej

Hot 16 challenge

Dołączyliśmy do inicjatywy hot16challenge2design.

Zobacz więcej

Trochę tego, trochę tamtego

Na zewnątrz oaza spokoju, wewnątrz wulkan kreatywności. Człowiek, który obraz zamienia w słowo, a słowo w obrazy.

Zobacz więcej

Designers let’s talk… design!

Dwa weekendy, dwa miasta, dwa ważne wydarzenia branżowe. Dzielimy się naszymi spostrzeżeniami po Projekcjach i Element Talks.

Zobacz więcej

Tove Love

Jeśli obserwujesz regularnie nasz Instagram, na pewno zasypała Cię niedawno fala Instastories z nowym psem.

Zobacz więcej

Praktyki w Reprezentuj

Zuza odbywała praktyki w reprezentuj studio. Zobacz jak minął jej ten czas.

Zobacz więcej

Rozdajemy porady marketingowe za darmo

29 maja odbędą się kolejne darmowe konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć. Przyjdź po dawkę solidnej wiedzy.

Zobacz więcej