Rekrutujemy copywriterów
Rekrutujemy copywriterów

Postanowiliśmy powiększyć zespół o dwie osoby. Szukamy doświadczonych copywriterów oraz ambitnych studentów. Jeżeli świat social media jest twoim podwórkiem, potrafisz pisać lekkostrawne teksty i nie boisz się pracy pod presją czasu to ogłoszenie może być dla ciebie. Poznaj niektórych naszych klientów.

Rekrutujemy copywriterów

Senior Copywriter, pióro z agencyjnym doświadczeniem

Do twoich zadań należeć będzie formułowanie tekstów i treści różnego typu: hasła reklamowe, wpisy blogowe, posty w social mediach – w tym posty reklamowe i sprzedażowe, a także treści do materiałów drukowanych. Będziesz opiekować się profilami społecznościowymi i blogami firmowymi klientów prowadząc je, monitorując i reagując na działania użytkowników, a także śledząc, analizując i wyciągając wnioski ze statystyk. W twojej pracy przyda się więc znajomość statystyk Facebooka, LinkedIna, Instagrama, a także umiejętność swobodnego poruszania się po panelu Google Analytics. Przyda się także znajomość menedżera reklam na Facebooku i przynajmniej podstawowa wiedza z dziedziny SEO.

Co-Copywriter, młody pasjonat social media

W studio Reprezentuj zajmiesz się tworzeniem prostych treści różnego rodzaju. Szukamy kogoś, kto będzie pisał kreatywne posty do mediów społecznościowych, wpisy blogowe dla konkretnych branż, czy materiały do treści drukowanych. Do Twoich zadań należeć będzie stałe monitorowanie profili społecznościowych naszych klientów i reagowanie na pojawiającą się tam aktywność. Czekają na Ciebie nie tylko wyzwania na Facebooku, ale także Instagramie, Twitterze czy Linkedinie.

Potrafimy docenić pracę…

Wynagrodzenie jakim dysponujemy dla tych stanowisk to zakres 1500 PLN – 2500 PLN netto dla stażystów i od 3000 PLN netto w górę dla senior copywritera. W zależności od umiejętności i zaangażowania.

Czas pracy to wymiar całego etatu. Możesz żonglować godzinami w biurze jeżeli wymaga tego twój styl życia. Możesz pracować zdalnie jeżeli wymaga tego sytuacja rodzinna albo dopadła cię zwykła niemoc. Nasz dzień zaczynamy o 9 a kończymy o 17.

W ciągu dnia biurowego każdemu przysługuje wolna godzina na lunch, brunch, obiad lub zwykłą przekąskę. Możesz wyskoczyć do knajpy albo skorzystać z biurowej kuchni.

W piątki spotykamy się na firmowym lunchu. Nie będziemy ściemniać, chodzi o pizzę i pretekst do podsumowania tygodnia i aktualnych projektów.

Czwartki to dzień, w którym stawiamy darmowy lunch w towarzystwie zespołu. Dziewczyny stawiają na jedzenie wege, ale nie wykluczają negocjacji w temacie menu.

Nasze biuro jest wyposażone we wszystkie podstawowe dobrodziejstwa, skrzynkę świeżych owoców co poniedziałek, karton cukierków, barek i firmowy blend kawy parzonej codziennie rano przez pierwszą osobę, która pojawi się w biurze.

Urlop w pełnym wymiarze rocznym jest urlopem płatnym, możesz go wykorzystać robiąc sobie długie wakacje, albo rozmienić go na drobne.

Każdemu pracownikowi przysługuje roczny budżet w wysokości 3000 zł na szkolenia, warsztaty czy prasę branżową. Możesz go wydać w całości na duży event, szkolenie online albo na wypady na weekendowe konferencję.

Raz w roku wyjeżdżamy na kilka dni w ramach wyjazdu integracyjnego, pod pretekstem dużej konferencji dla branży kreatywnej. Słuchamy prelekcji, rozbijamy się po knajpach i imprezujemy.

Jeżeli jesteś osobą aktywną i lubisz sport, to świetnie, bo korzystamy z systemu OK Sport i oferujemy kartę klubową do twojej ulubionej siłowni, sauny czy boxu Crossfit.

Nie wysyłaj CV,
podejmij wyzwanie i rozwiąż zadanie

Dlaczego wybraliśmy taką formę rekrutacji? Ponieważ cenimy sobie czas, zarówno twój jak i nasz. Chcemy poznać twoje umiejętności i – nie ukrywamy – również twoje zaangażowanie. Mamy mnóstwo zadań, więc zależy nam na osobie, która nas wesprze z energią i chęcią do pracy. Na wykonane zadania czekamy do 10 lutego br. Nie martw się, Twoje teksty wykorzystamy jedynie za Twoją zgodą i zaoferujemy Ci za nie odpowiednią stawkę.

link do zadania: http://www.reprezentuj.com/download/rekrutacja_rstudio.pdf

swoją odpowiedź odeślij nam w przyjaznym pliku na adres:
praca@reprezentuj.com

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz o czym pisze Iga i jak wygląda jej dzień w naszym studio. kliknij tutaj.

Sprawdź pozostałe nowości

Leniwa Sobota

We wrześniu świętowaliśmy swoje 17. urodziny. Co złego, to nie my.

Zobacz więcej

Merry Christmas Y’all

Zawsze bądź miły dla kurierów, listonoszy i... świętego Mikołaja.

Zobacz więcej

Czy warto być off, by pozostać on?

Nasz manager ma kilka spostrzeżeń, odnośnie bycia offline. Zobacz czy warto wyjść poza internet z promocją marki.

Zobacz więcej

Social Media Day x 3

19 października ponownie znaleźliśmy się w stolicy po nową porcję wiedzy branżowej. Jak było? Niech każdy mówi za siebie...

Zobacz więcej

Jak pozyskać klienta na Facebooku?

Czyli kilka praktycznych porad o tym, jak tworzyć kampanie leadowe.

Zobacz więcej

Ostatnie konsultacje marketingowe przed wakacjami

Ósme konsultacje marketingowe to ostatnie przedurlopowe spotkanie z przedsiębiorcami. Zapraszamy ponownie od września!

Zobacz więcej

Przelewówka w naszych kubkach

Mała czarna i kubek to dobre połączenie. Czy tak smakuje agencja reklamowa? Zapewniamy, że tak smakuje dobra kawa.

Zobacz więcej

Rozdajemy porady marketingowe za darmo

29 maja odbędą się kolejne darmowe konsultacje marketingowe Dobrze Wiedzieć. Przyjdź po dawkę solidnej wiedzy.

Zobacz więcej