Nauczycielka angielskiego z wykształcenia i niedoszła prawniczka. Z zamiłowania copywriter z ogromnym potencjałem.

Iga skończyła filologię angielską, ale to dopiero przygoda z marketingiem w organizacji studenckiej pokazała jej, w jakim kierunku chce się rozwijać. W naszym studiu sprawdziła się jako skuteczna copywriterka, niezastąpiona researcherka i głowa pełna świeżych pomysłów.

W wolnym czasie Iga zgłębia literaturę żydowską i ogląda angielską ligę piłki nożnej. Jest psiarą, dlatego nasze biurowe czworonogi otacza szczególną miłością. Nie przeszkadza jej to jednak w prowadzeniu instagramowego konta swojego kota. Z pudełka z cukierkami wybiera te z galaretką, kawę pije wyłącznie czarną, pizza hawajska to życie. Znaki szczególne: gęste, czarne włosy i telefon przyklejony do ręki.

Ulubione media społecznościowe: Instagram, TikTok

biurocontent marketingteamzespół

Poznaj nas lepiej

Reprezentuj studio

Masz okazję poznać reprezentuj studio trochę lepiej. Zobacz jak pracujemy na co dzień.

Zobacz więcej

Dziewczęcym okiem

Sprawia, że słowa pojawiają się we właściwych miejscach, a wykresy zwyżkują w raportach. Nasza specjalistka od pisania, pozycjonowania i przytulania czworonogów.

Zobacz więcej

Listening Party & B-Day

Dziękujemy, że byliście.

Zobacz więcej

Outsourcing Marketingu

Dowiedz się na jakich zasadach pracujemy dla naszych klientów. Sprawdź czy outsourcing marketingu będzie opłacał się twojej firmie!

Zobacz więcej

Po drugiej stronie telefonu.

Poznaj Bartka, menadżera projektów, doskonałego mówcę oraz słuchacza. Chcesz pogadać o swojej marce? Jest zawsze pod telefonem.

Zobacz więcej

R jak rower

Lubimy jeździć, dlatego zdarza nam się czasem zbudować rower. Komercyjnie i dla przyjemności jazdy.

Zobacz więcej

Back in the days!

Jesteśmy już dość długo na zielonogórskim rynku, dla niektórych od zawsze. Dla tych, którzy wpadli tu po raz pierwszy przedstawiamy małe co nieco.

Zobacz więcej

Reprezentuj, Rowery, kamery, lasery, bajery…

Kolekcjoner nieszablonowych idei, pomysłów i rowerów. Świeżym okiem zerknie na każdy projekt i doprowadzi go do satysfakcjonującego finału. Wskakuj na ramę!

Zobacz więcej