Valuepack to firma, w której dominująca część pracowników to kobiety. Mężczyźni są wyjątkiem…

Miejsca pracy przyjazne kobietom postrzegane są na rynku pracy jako znacznie atrakcyjniejsze, a mówienie o swoich wartościach pomaga pracodawcy w zdobyciu lojalności odbiorców. Postanowiliśmy połączyć oba te czynniki w komunikacji Valuepack, by wesprzeć firmę na lokalnym rynku pracy. Jakie działania realizujemy u naszego klienta?

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Holenderska innowacyjność i polska rzetelność.

Valuepack to firma, działająca na terenie Szprotawy oraz holenderskiego Nijmegen. Jako dziecko holenderskiego biznesmena, Valuepack łączy w sobie europejską innowacyjność z polską pracowitością. Firma w przyszłym roku obchodzić będzie swoje dwudziestolecie, a jej sukces tkwi w wiarygodności i skrupulatności. Zarówno w branży, jak i na lokalnym rynku pracy, Valuepack wyróżnia się nowoczesnym zakładem z wysoko rozwiniętą infrastrukturą.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Produkty wymagające zachowania najwyższych standardów.

Plastry, leki, szczepionki. Pakowanie wyrobów medycznych i farmaceutycznych to główna usługa Valuepack, która realizowana jest w obu oddziałach firm. Wszystko odbywa się w pomieszczeniach typu clean room, które słyną ze sterylności i surowych warunków higienicznych. Każde wejście na halę produkcyjną wiąże się z dezynfekcją i ubraniem specjalnej odzieży ochronnej. Ile razy zakładaliśmy czepki i ochraniacze na buty? Ciężko zliczyć!

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Specjalizacja polskiego oddziału firmy to produkty spożywcze.

Pakowanie produktów spożywczych to domena polskiego zakładu Valuepack. Klientami firmy są duże koncerny, które cieszą się popularnością wśród fanów słodyczy. Mentosy, gumy Shock czy kwaśne żelki to codzienność pracowników Valuepack. Cały proces, chociaż oparty na pracy ludzkich rąk, został zautomatyzowany do poziomu, który pozwala na realizację coraz to nowszych projektów.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Employer Branding, Storytelling i Content!

Valuepack to pracodawca, który na lokalnym rynku ma wiele do zaoferowania. To właśnie wokół Employee Value Propositions postanowiliśmy skupić komunikację marki. Pokazujemy nie tylko benefity, ułatwienia dla pracowników i jeden z najnowocześniejszych zakładów w okolicy. To, co mocno podkreślamy w postach i aktualnościach na stronie internetowej to możliwość rozwoju oraz budowania swojej własnej ścieżki kariery. Treści istotne dla kandydatów uzupełniamy zdjęciami z produkcji, wnętrza budynku i firmowych integracji.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Wideo, podcasty…

Chociaż pokazywanie autentycznych zdjęć z produkcji w przypadku tego klienta jest naprawdę apetyczne, postanowiliśmy pójść o krok dalej. Wspólnie podjęliśmy decyzję, by mocniej zaakcentować w komunikacji marki jej kobiecą stronę. Cykl #ValueHer to chęć pokazania Valuepack jako miejsca, w którym sprawdza się głośne hasło Girl Power. Wśród materiałów oznaczonych tym hasztagiem znajdziecie profesjonalne podcasty o codziennej pracy i zabawne wideo, pokazujące inną, dotąd nieznaną, stronę pracownic firmy.

Serwis internetowy, landing page.

Adres strony z NL zamieniliśmy na PL. Stworzyliśmy zupełnie nowy projekt witryny z myślą o polskim odbiorcy, a przede wszystkim o osobach, szukających pracy. Stronę wyposażyliśmy więc w aktualności, pokazujące aktywność firmy i wspierające działania SEO oraz w oferty pracy z formularzem online, umożliwiającym szybkie i wygodne wysłanie CV. Znaleźliśmy też miejsce, by pokazać największe zalety Valuepack jako pracodawcy.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Social media fun!

Pozyskany content publikowaliśmy na Facebooku, stopniowo poszerzając liczbę osób obserwujących i szukających informacji o jednym z większych zakładów w Szprotawie. Warto wspomnieć, że działania te tylko częściowo wspierane były przez kampanie płatne. Valuepack postawił na organiczny wzrost. Działania offline’owe w regionie, wypozycjonowanie strony na frazy związane z pracą w Szprotawie i zaangażowanie samych pracowników na Facebooku sprawiły, że liczba wysyłanych CV przez formularz kontaktowy w 2020 roku wyniosła ponad 4300.

Nasza rola we wspieraniu rekrutacji i Employer Branding.

Współpraca z Valuepack opiera się na relacjach partnerskich i to cenimy sobie zawsze najbardziej w kontaktach z klientami. Mamy dużą swobodę w podejmowaniu decyzji, opartych o założoną strategię, a duże zaangażowanie i otwartość po drugiej stronie pozwalają nam je realizować. Regularnie raportujemy działania i wspólnie obieramy nowe marketingowe cele.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Jesteśmy biurem marketingowym, które czuje się częścią firmy.

W czasie pandemii wspólnie z naszym klientem rozwiązywaliśmy problemy. Valuepack jako pierwsza firma w regionie mierzyła się z falą zakażeń wśród pracowników. Wspólnie tworzyliśmy kampanię informacyjną i pomagaliśmy klientowi w udziale w lokalnych serwisach informacyjnych. To wszystko przyniosło pozytywne efekty, ale przede wszystkim pozwoliło nam jeszcze bardziej związać się z klientem.

Zobacz pozostałe projekty

Employer Branding

Przeczytaj Case Study o tym, jak budujemy markę pracodawcy i uprawiamy Employer Branding.

Zobacz więcej

Mixdown R

Poznaj najnowszy mixtape Reprezentuj.com!

Zobacz więcej

Sklep Reprezentuj

Lubimy ładne rzeczy, w sumie ty też powinieneś! Dlatego stworzyliśmy sklep z drobiazgami naszego autorstwa. Przejdź i znajdź coś dla siebie!

Zobacz więcej

Ford Germaz – tak organizuje się eventy branżowe

Profesjonalizm, inspirujące spotkania, merytoryka. Wydarzenie LinkedinLocal w Zielonej Górze to dobry przykład, jak organizować branżowe eventy. Byliśmy tam z foto i wideo.

Zobacz więcej

Samemu to żadna przyjemność

Zajrzyj na zaplecze kampanii wspierającej procesy rekrutacyjne w firmie JKB Group.

Zobacz więcej

Kawa w kubku, na eventach!

Kto podczas ciekawych spotkań z ludźmi nie lubi wypić świeżo mielonej kawy w kubku? Kawa jest bardzo towarzyska i my to wiemy, dlatego wprowadziliśmy kolejną usługę – mobilny serwis kawowy.

Zobacz więcej

Mumuno – wyprawka targowa dla młodej firmy

Zobacz jak przygotowaliśmy młodą firmę z pięknymi produktami do podboju targów.

Zobacz więcej

Markolor

Pracowaliśmy nad odświeżeniem wizerunku dla dużego biura księgowego. Zobacz efekty naszej pracy.

Zobacz więcej