Valuepack to firma, w której dominująca część pracowników to kobiety. Mężczyźni są wyjątkiem…

Miejsca pracy przyjazne kobietom postrzegane są na rynku pracy jako znacznie atrakcyjniejsze, a mówienie o swoich wartościach pomaga pracodawcy w zdobyciu lojalności odbiorców. Postanowiliśmy połączyć oba te czynniki w komunikacji Valuepack, by wesprzeć firmę na lokalnym rynku pracy. Jakie działania realizujemy u naszego klienta?

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Holenderska innowacyjność i polska rzetelność.

Valuepack to firma, działająca na terenie Szprotawy oraz holenderskiego Nijmegen. Jako dziecko holenderskiego biznesmena, Valuepack łączy w sobie europejską innowacyjność z polską pracowitością. Firma w przyszłym roku obchodzić będzie swoje dwudziestolecie, a jej sukces tkwi w wiarygodności i skrupulatności. Zarówno w branży, jak i na lokalnym rynku pracy, Valuepack wyróżnia się nowoczesnym zakładem z wysoko rozwiniętą infrastrukturą.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Produkty wymagające zachowania najwyższych standardów.

Plastry, leki, szczepionki. Pakowanie wyrobów medycznych i farmaceutycznych to główna usługa Valuepack, która realizowana jest w obu oddziałach firm. Wszystko odbywa się w pomieszczeniach typu clean room, które słyną ze sterylności i surowych warunków higienicznych. Każde wejście na halę produkcyjną wiąże się z dezynfekcją i ubraniem specjalnej odzieży ochronnej. Ile razy zakładaliśmy czepki i ochraniacze na buty? Ciężko zliczyć!

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Specjalizacja polskiego oddziału firmy to produkty spożywcze.

Pakowanie produktów spożywczych to domena polskiego zakładu Valuepack. Klientami firmy są duże koncerny, które cieszą się popularnością wśród fanów słodyczy. Mentosy, gumy Shock czy kwaśne żelki to codzienność pracowników Valuepack. Cały proces, chociaż oparty na pracy ludzkich rąk, został zautomatyzowany do poziomu, który pozwala na realizację coraz to nowszych projektów.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Employer Branding, Storytelling i Content!

Valuepack to pracodawca, który na lokalnym rynku ma wiele do zaoferowania. To właśnie wokół Employee Value Propositions postanowiliśmy skupić komunikację marki. Pokazujemy nie tylko benefity, ułatwienia dla pracowników i jeden z najnowocześniejszych zakładów w okolicy. To, co mocno podkreślamy w postach i aktualnościach na stronie internetowej to możliwość rozwoju oraz budowania swojej własnej ścieżki kariery. Treści istotne dla kandydatów uzupełniamy zdjęciami z produkcji, wnętrza budynku i firmowych integracji.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Wideo, podcasty…

Chociaż pokazywanie autentycznych zdjęć z produkcji w przypadku tego klienta jest naprawdę apetyczne, postanowiliśmy pójść o krok dalej. Wspólnie podjęliśmy decyzję, by mocniej zaakcentować w komunikacji marki jej kobiecą stronę. Cykl #ValueHer to chęć pokazania Valuepack jako miejsca, w którym sprawdza się głośne hasło Girl Power. Wśród materiałów oznaczonych tym hasztagiem znajdziecie profesjonalne podcasty o codziennej pracy i zabawne wideo, pokazujące inną, dotąd nieznaną, stronę pracownic firmy.

Serwis internetowy, landing page.

Adres strony z NL zamieniliśmy na PL. Stworzyliśmy zupełnie nowy projekt witryny z myślą o polskim odbiorcy, a przede wszystkim o osobach, szukających pracy. Stronę wyposażyliśmy więc w aktualności, pokazujące aktywność firmy i wspierające działania SEO oraz w oferty pracy z formularzem online, umożliwiającym szybkie i wygodne wysłanie CV. Znaleźliśmy też miejsce, by pokazać największe zalety Valuepack jako pracodawcy.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Social media fun!

Pozyskany content publikowaliśmy na Facebooku, stopniowo poszerzając liczbę osób obserwujących i szukających informacji o jednym z większych zakładów w Szprotawie. Warto wspomnieć, że działania te tylko częściowo wspierane były przez kampanie płatne. Valuepack postawił na organiczny wzrost. Działania offline’owe w regionie, wypozycjonowanie strony na frazy związane z pracą w Szprotawie i zaangażowanie samych pracowników na Facebooku sprawiły, że liczba wysyłanych CV przez formularz kontaktowy w 2020 roku wyniosła ponad 4300.

Nasza rola we wspieraniu rekrutacji i Employer Branding.

Współpraca z Valuepack opiera się na relacjach partnerskich i to cenimy sobie zawsze najbardziej w kontaktach z klientami. Mamy dużą swobodę w podejmowaniu decyzji, opartych o założoną strategię, a duże zaangażowanie i otwartość po drugiej stronie pozwalają nam je realizować. Regularnie raportujemy działania i wspólnie obieramy nowe marketingowe cele.

Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher
Valueher

Jesteśmy biurem marketingowym, które czuje się częścią firmy.

W czasie pandemii wspólnie z naszym klientem rozwiązywaliśmy problemy. Valuepack jako pierwsza firma w regionie mierzyła się z falą zakażeń wśród pracowników. Wspólnie tworzyliśmy kampanię informacyjną i pomagaliśmy klientowi w udziale w lokalnych serwisach informacyjnych. To wszystko przyniosło pozytywne efekty, ale przede wszystkim pozwoliło nam jeszcze bardziej związać się z klientem.

Zobacz pozostałe projekty

Między Nami dziewczynami

Tam, gdzie chłopaki od reklamy nie dają rady, wchodzą dziewczyny i robią robotę.

Zobacz więcej

Toptech – zobacz nasz rebranding

Rebranding to dopiero początek, ale bardzo ważny. Nowy znak wyznaczy nam kierunek budowania strategii marki w sieci.

Zobacz więcej

Anapausis – content wideo

Sprawdź jak nasze doświadczenie w tworzeniu wideo contentu wykorzystaliśmy do przygotowania spotu promocyjnego.

Zobacz więcej

Webfolio 2019

Web design w 2019 w Reprezentuj. Zobacz nasze projekty.

Zobacz więcej

Jak skończyć ze stockową fotografią?

Ogarniamy social media kompleksowo, a częścią naszych działań jest szukanie alternatyw dla płatnych zdjęć z sieci.

Zobacz więcej

Kuchen Geheimnis – projekt logo

Zobacz jak szukaliśmy pomysłu na projekt logo. Lokalizacja Zielonej Góry ułatwia współpracę z klientami z rynku niemieckiego.

Zobacz więcej

Content marketing dla producenta mebli

W tym case study dowiesz się jak tworzymy content marketing dla branży meblarskiej.

Zobacz więcej

Katarzyna Fanajło

Otrzymaliśmy zadanie stworzenia na nowo marki. Zaprojektowanie logo posłużyło do zmiany całego wizerunku.

Zobacz więcej