Rozstania, rozwody, powroty…

Rozmawialiśmy o rozstaniach i z trudem przyszło nam się też pożegnać. Temat środowego HR MeetUp-u przyciągnął nie tylko ekspertów HR, ale również przedstawicieli biznesu i skłonił wszystkich do podjęcia owocnej dyskusji.

Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty

Eksperci, prelegenci, mali asystenci…

Na scenie z ekspertami rozmawiała Natalia Warszawska, a o swoich doświadczeniach związanych z rozwiązywaniem współpracy z pracownikami i biznesowymi partnerami rozmawiali Dr Piotr Baranowski, Alina Sejwa oraz Jacek Frączak.
 
Porównywali własne punkty widzenia, dobre praktyki w Polsce i na świecie, trudne, ale pouczające doświadczenia. Dyskusja toczyła się zarówno w kuluarach, podczas przerwy na kawę i przekąski, jak i w drugiej części panelu, przeznaczonej na zadawanie pytań.

Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty
Rozstania Rozwody Powroty

Do zobaczenia w kalendarzu na 2024…

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i otwartą atmosferę. A już dzisiaj zapraszamy Was na kolejne spotkanie HR MeetUp, które odbędzie się już w Nowym Roku. Śledźcie kanały Reprezentuj.com, by być na bieżąco.

Sprawdź pozostałe nowości

Nasi copywriterzy w Biznesie Lubuskim

W świątecznym wydaniu Biznesu Lubuskiego opowiadamy o projekcie Nowa Praca oraz analizujemy przedświąteczny okres z perspektywy marketingu.

Zobacz więcej

Jaką marką jest Wrocław i jaką gra muzykę?

Zobacz co do powiedzenia o Wrocławiu mają młodzi przedstawiciele branży kreatywnej. Jaki jest Wrocław ich oczami?

Zobacz więcej

Żeby się wypalić… trzeba się zapalić!

Czyli jak rozpalić ogień na pogorzelisku wypalenia zawodowego.

Zobacz więcej

Piasek, słońce i produkty. Sesja fotograficzna dla Ema Koncept

Miała być sesja fotograficzna dla naszego Klienta. Była. Miało być słonecznie i plażowo. Też było. A był to październik i środek jesieni. Efekt? Zobaczcie sami.

Zobacz więcej

Wykorzystaj moc social media

Jak wykorzystać social media do realizacji swoich celów biznesowych? Pisze o tym w "Biznesie Lubuskim" nasza koleżanka Natalia. To doskonała lektura na popołudnie!

Zobacz więcej

Krótkie formy rządzą

Jak dużo zmieni się w nadchodzącym roku w Social Media?

Zobacz więcej

We ♥ marketing

Branża marketingowa do łatwych nie należy. Algorytmy, przyzwyczajenia konsumentów, narzędzia – wszystko jest płynne i zmienne. Dlatego się szkolimy. Na wydarzeniach branżowych, konferencjach i kursach.

Zobacz więcej

Work Life Balance

Zorganizowaliśmy meet-up, którego uczestnikami było bliskie nam środowisko HR. Zobacz jak było!

Zobacz więcej