Jeśli lubisz wyzwania i nie straszna Ci praca pod presją czasu, a do tego potrafisz współpracować w zespole, ale nie boisz się samodzielnej pracy i decyzyjności – czytaj dalej.

Rekrutujemy! Poszukujemy!

Junior do wsparcia przy social mediach

Wymagamy przyzwoitej znajomości Adobe Illustatora i Photoshopa. Jeśli się sprawdzisz, zachwycisz nas grafikami i tempem swojej pracy, chętnie pomożemy Ci rozwinąć graficzne umiejętności w innych kierunkach i zasiąść obok naszych seniorów. Oferujemy pracę w naszym studiu w Zielonej Górze.

Napisz: biuro@reprezentuj.com

 

 

Senior do brandingu, web designu i DTP

Siedzisz w branży już jakiś czas? Masz portfolio, które odzwierciedla Twoje umiejętności i higienę pracy? Daj nam się poznać. Oczekujemy doświadczenia agencyjnego, świetnej znajomości narzędzi z pakietu Adobe, zasad DTP oraz szeroko pojętego web designu. Praca na miejscu w naszym studiu.

Napisz: biuro@reprezentuj.com

Poznaj nas, zobacz nasze biuro, obczaj psy, karnij się na naszych rowerach, posłuchaj rapu, pyknij w Street Fighter’a, wypij kawę i przede wszystkim zaprojektuj coś. Zrób to klikając w wideo poniżej…

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Zobacz gdzie pracujemy klikając tutaj, potem możesz nas lepiej poznać klikając tutaj. Jeżeli podoba Ci się to, co zobaczyłeś to kliknij tutaj i skontaktuj się z nami.

Poznaj nas lepiej

Copy that!

Poznajcie naszą nową, młodą copywriterkę Igę...

Zobacz więcej

Nasza juniorka

Poznaj Gosię - najnowszy i najmłodszy grafik w naszym studiu.

Zobacz więcej

Sklep Reprezentuj

Lubimy ładne rzeczy, w sumie ty też powinieneś! Dlatego stworzyliśmy sklep z drobiazgami naszego autorstwa. Przejdź i znajdź coś dla siebie!

Zobacz więcej

Kawa w kubku, na eventach!

Kto podczas ciekawych spotkań z ludźmi nie lubi wypić świeżo mielonej kawy w kubku? Kawa jest bardzo towarzyska i my to wiemy, dlatego wprowadziliśmy kolejną usługę – mobilny serwis kawowy.

Zobacz więcej

Media społecznościowe w Reprezentuj.com. Czyli co?

Czy ma sens oddawanie profilu w ręce osób, które nie znają firmy? Zobacz, jak zarządzamy markami naszych klientów w social media na żywych przykładach. Media społecznościowe od R.

Zobacz więcej

R jak rower

Lubimy jeździć, dlatego zdarza nam się czasem zbudować rower. Komercyjnie i dla przyjemności jazdy.

Zobacz więcej

Nasza oferta, czyli czym się zajmujemy.

Wystaw naszą kreatywność na próbę, a my gwarantujemy, że pozytywnie Cię zaskoczymy.

Zobacz więcej

Trochę tego, trochę tamtego

Na zewnątrz oaza spokoju, wewnątrz wulkan kreatywności. Człowiek, który obraz zamienia w słowo, a słowo w obrazy.

Zobacz więcej