Miłośniczka bez, wyszukanych słodyczy i dobrego projektowania

Gdy jest jej zimno, potrafi wstrząsnąć studiem. Ale nie tylko pod tym względem liczymy się z jej słowem. Pati to bardzo zdolna graficzka, która przywędrowała do Reprezentuj dzięki… swojej pracy dyplomowej. Jej projekty tak bardzo nam się spodobały, że postanowiliśmy ją odnaleźć, zadzwonić i umówić się na pogawędkę. I tak została u nas etatowym grafikiem. Ma wyszukany smak i ekologiczne zacięcie – lubi samochody na prąd i rowery na łańcuch. Ukończyła Instytut Sztuk Wizualnych w Zielonej Górze, a na co dzień kończy z powodzeniem niejedne grafiki i projekty dla R.

biurobrandinglogosocial mediastudiozespół

Zobacz również

Trochę tego, trochę tamtego

Na zewnątrz oaza spokoju, wewnątrz wulkan kreatywności. Człowiek, który obraz zamienia w słowo, a słowo w obrazy.

Zobacz więcej

Reprezentuj studio

Masz okazję poznać reprezentuj studio trochę lepiej. Zobacz jak pracujemy na co dzień.

Zobacz więcej

Rowery, kamery, lasery, bajery…

Kolekcjoner nieszablonowych idei, pomysłów i rowerów. Świeżym okiem zerknie na każdy projekt i doprowadzi go do satysfakcjonującego finału. Wskakuj na ramę!

Zobacz więcej

Pizza Friday

Lubimy robić dobre rzeczy i tak samo jeść dobrą pizzę.

Zobacz więcej

Po drugiej stronie telefonu.

Poznaj Bartka, menadżera projektów, doskonałego mówcę oraz słuchacza. Chcesz pogadać o swojej marce? Jest zawsze pod telefonem.

Zobacz więcej

Dziewczęcym okiem

Sprawia, że słowa pojawiają się we właściwych miejscach, a wykresy zwyżkują w raportach. Nasza specjalistka od pisania, pozycjonowania i przytulania czworonogów.

Zobacz więcej