Wideo dla każdej branży

Wszystkie branżowe raporty od kilku lat mocno podkreślają duża rolę wideo w komunikacji online. Ten format wskazuje się jako jedno z najskuteczniejszych narzędzi zarówno do kreowania wizerunku na zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji. W Reprezentuj pomagamy klientom w kompleksowym przygotowaniu tego typu materiałów.

Wideo jako forma komunikacji
Wideo jako forma komunikacji
Wideo jako forma komunikacji
Wideo jako forma komunikacji
Wideo jako forma komunikacji

Dlaczego wykorzystywać wideo w komunikacji?

Wideo jest przystępne w odbiorze, umożliwia stosowanie różnych formatów (rozmowa z gościem, prezentacja, nagranie z fabułą i scenariuszem). Obejrzenie filmu wymaga od użytkowników mniej wysiłku, a angażuje równo mocno, jak przeczytanie skrupulatnie przygotowanego artykułu eksperckiego na blogu. Jest też formą, która pozwala na wykorzystanie jej niemal w każdym kanale komunikacji — w mediach społecznościowych, mailingu oraz na stronie internetowej.

W jakiej branży sprawdzi się wideo?

W każdej! Możliwości tego formatu są tak duże, że z łatwością znajdziesz temat, który sprawdzi się w Twojej firmie. Możesz dzięki niemu pokazać własną firmę, jej pracowników, odpowiadać na potrzeby klientów, zaznajamiać ich z produktem. To, co jest istotne w tworzeniu wideo, to wcześniejsze przygotowanie. Warto porozmawiać z pracownikami, wyznaczyć specjalistów, którzy opowiedzą o danym temacie czy właśnie prowadzonej rekrutacji.

Wideo rekrutacyjne

Planujesz dużą rekrutację w swojej firmie? A może masz problem ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty? Wideo rekrutacyjne pomoże Ci poszerzyć zasięgi, pokazać zespół i przełożonego. To świetna okazja do opowiedzenia o stanowisku więcej, niż zazwyczaj umieszczasz w ofertach pracy na stronie internetowej czy portalach. Zobacz, jak realizujemy takie wideo u naszych klientów.

Wideo: employee advocacy

Myślisz o wdrożeniu do swojej firmy strategii employer brandingowej? Jednym z kluczowych punktów takich działań jest wyznaczenie ambasadorów marki, którzy będą ją reprezentować na zewnątrz. Oprócz tradycyjnych kreacji na LinkedIn możesz wykorzystać formę wywiadów eksperckich ze swoimi pracownikami. Zobacz, jak zrealizowaliśmy taki format u naszych klientów.

Wideo z humorem

Każda firma to ludzie. Warto ich pokazywać, nie tylko jako ekspertów! Ważne jest też to, co kształtuje ich osobowość oraz jakimi osobami są na co dzień. Często spotykamy się w luźnej atmosferze, by pokazać, jacy są naprawdę! Zobacz wideo, do którego pracownicy firmy podchodzą z luzem.

Wideo prezentujące produkty

Wideo to format, który świetnie sprawdza się przy prezentacjach produktów. Ekspert firmy lub wyznaczony prezenter mogą opowiedzieć o zastosowaniu prezentowanej rzeczy, sposobie jej produkcji lub indywidualnych cechach, przemawiających za jej zakupem. Zobacz, jakie filmy zrealizowaliśmy dla naszych klientów.

Wideorelacja z wydarzeń

Jedziesz na targi, organizujesz jubileusz w firmie, a może praktyki ze studentami? Opowiedz o tym w swoim wideo. Przyjeżdżamy na miejsce, zbieramy materiały z wydarzenia, komentarze uczestników i montujemy w jedną, spójną całość.

Wideo prezentujące firmę

Chcesz pokazać park maszyn, skalę, na jaką działacie, zaprezentować swoją nową siedzibę? Takie tematy to dobra okazja, by wykorzystać format wideo. W kilka minut możesz przedstawić wizytówkę swojej firmy i rozesłać ją do potencjalnych klientów. Kształt i treść zależy od Ciebie.

Szukasz firmy, która zrealizuje dla Twojej marki wideo promocyjne?

Porozmawiajmy o możliwościach! Zadzwoń i zobacz, co możemy razem stworzyć.

+48 513 922 243