hey nineteen

 

hey nineteen

 

Nowe, dwupłytowe wydawnictwo naszego przyjaciela Druha Sławka jest już dostępne. Świętując dziewiętnaste urodziny naszego studia wspólnie ze Sławkiem postanowiliśmy wydać mixtape, który będzie zawierał zdecydowanie więcej muzyki niż poprzednie wydawnictwa. Czwarty mixtape to dwie płyty po brzegi wypełnione afrobeatem, jazzem i soulem. Pierwszą płytę otwiera numer, który jest dedykacją dla naszej koleżanki „Natalie”, która w tym roku świętuje pięciolecie pracy za biurkiem w Reprezentuj Studio.

 

w biurze, w sklepie

 

Jak można zdobyć najnowszą pozycję? Pierwsza opcja, to pojawić się w naszym studio. Każdy kto wejdzie i krzyknie „hey natalie” otrzymuje CD. Druga, to wejść do naszego sklepu i zamówić dowolny produkt, a mixtape dodamy gratis do zamówienia.

w paczkomacie

 

Trzecia opcja: wchodzicie na stronę Inpostu w miejscu Odbioraca podajecie swoje dane, a przy Nadawcy: Reprezentuj.com, mail: bartek@reprezentuj.com, tel: 513922243. Opłacacie etykietę i wysyłacie na adres: bartek@reprezentuj.com. My wrzucamy do maszyny i mixtape w cenie przesyłki jest u Was.

hey nineteen
hey nineteen
hey nineteen
hey nineteen