28 stycznia 2019, Natalia Klimek

Pod koniec stycznia odwiedziła nas cała galeria osobowości. Co je łączy? Nietypowe pomysły na biznes i chęć do podejmowania nowych wyzwań. Zobacz, jaką zdobyli wiedzę podczas trzeciej edycji naszych darmowych konsultacji marketingowych.

brandingcontent marketinginspiracjeklientkonsultacje marketingowereklamasocial mediastudiowydarzenia

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku
Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku
Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku
Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku
Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku
Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

W każdym biznesie drzemie potencjał, szczególnie jeśli osoba, która go prowadzi, chce dać od siebie jak najwięcej. Jak pokazać to na zewnątrz i budować stabilny wizerunek na tle konkurencji? O tym rozmawialiśmy bohaterami konsultacji marketingowych Dobrze Wiedzieć.

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

Otrzymałam gotowe wskazówki i kierunki, których w mojej branży się nie praktykuje.

Magda ma poważne zadanie – jako ekspert Urzędu Lotnictwa Cywilnego pilnuje, by przewoźnicy przestrzegali zasad dotyczących transportu materiałów niebezpiecznych. Jej pomysł na biznes to pierwsza taka inicjatywa w zachodniej Polsce. Doradziliśmy jej, by dbała o swój ekspercki wizerunek, nie bała się technicznych zagadnień i uaktywniła się w dyskusjach związanych z jej branżą.

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

Otrzymałem dużo merytorycznej wiedzy. Przede wszystkim wiem, czego muszę się jeszcze nauczyć.

Masz ochotę na chwilę relaksu w nowatorskiej kapsule do floatingu? Możesz to zrobić w Zielonej Górze w salonie Bez Stresu. Jego pomysłodawcą i właścicielem jest Marcin, dla którego walka ze stresem stała się sposobem na życie. Doradzaliśmy mu, by wyszedł poza Internet i nawiązał współpracę z zewnętrznymi partnerami. W komunikacji społecznościowej zachęcaliśmy do wskazywania zalet i korzyści jakie niesie floating, a także do przekazywania pozytywnych opinii zadowolonych klientów.

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

Bartek potrafi pokierować rozmową tak, by zepchnąć ją na dobre tory. By człowiek powiedział to, co chce powiedzieć

Kalina realizuje nietypową pasję – tworzy teatr ilustracji Kamishibai, który funkcjonuje jako projekt Bajeczki ze skrzyneczki. Jest przy tym osobą pełną ciepła i niespożytych zasobów energii. Zachęcaliśmy ją, by te cechy przekazywała w swojej komunikacji w social mediach poprzez merytoryczne wpisy, zdjęcia z wydarzeń, treści skierowane do rodziców i opiekunów z przedszkoli oraz szkół.

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

Rozmawialiśmy o rzeczach, o których wiedziałem, ale nie myślałem w kontekście reklamy.

Adam przyszedł do nas w imieniu swojej żony, specjalistki od manicure i szkoleń kosmetycznych. Lilianna planuje rozwijać i promować tę drugą usługę, która opiera się na wysokim poziomie merytorycznym i wiodących na rynku produktach do paznokci. Zachęcaliśmy to młode małżeństwo do udostępniania realizacji, tworzenia krótkich, merytorycznych nagrań, aktywnego zaangażowania w social media. Radziliśmy testowanie różnych form reklamy i bieżące monitorowanie wszystkich działań.

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

Konsultacje oceniam na piątkę z plusem. Otrzymałem dużo wiedzy, z której na pewno skorzystam.

Marcin Kil to trener personalny, instruktor kettlebell, specjalista nowej formy treningowej w Polsce – Kaatsu. Na nasze konsultacje przyszedł, by dowiedzieć się, jak pracować nad własnym wizerunkiem w sieci, by zbudować lojalną społeczność i propagować ideę zdrowego trybu życia. Doradziliśmy Marcinowi, by zadbał o merytorykę swoich wpisów i postawił na format wideo popularny nie tylko w branży fitness.

Dobrze Wiedzieć w Nowym Roku

Dostałyśmy większą motywację, by przejąć inicjatywę w promocji firmy. Na pewno pozostaniemy z Reprezentuj w stałym kontakcie.

Z Alicją i Kingą z agencji zatrudnienia Emat poznaliśmy się już wcześniej przy wspólnym projekcie. Znajomość struktury firmy, jej profesjonalizmu i specyficznego targetu pozwoliły nam na prowadzenie bardzo konkretnej rozmowy. Rozmawialiśmy o formach reklamy w sieci, ale też sposobach docierania do odbiorców offline. Dużo czasu poświęciliśmy stronie internetowej, która jest doskonałym narzędziem do promocji i budowania zaufania u odbiorców.

Chcesz samodzielnie zajmować się marketingiem w swojej firmie? Masz pytania o kampanie reklamowe lub pozycjonowanie strony? A może po prostu potrzebujesz garści motywacji i przysłowiowego kopa? Wypełnij nasz brief i weź udział w czwartej edycji darmowych konsultacji marketingowych Dobrze Wiedzieć, która odbędzie się 21 lutego.

Sprawdź pozostałe nowości

Element Talks 2019 – Portfolio is dead

Element Talks to jeden z największych eventów branży kreatywnej w Polsce. Zobacz co nas urzekło, a co znudziło. Portfolio is dead, Punk is not!

Zobacz więcej

Mama Potrafi się wyróżnić

Nie tylko content, czyli o tym, jak wspieramy naszych klientów podczas eventów branżowych. Poznajcie Dianę.

Zobacz więcej

Trochę tego, trochę tamtego

Na zewnątrz oaza spokoju, wewnątrz wulkan kreatywności. Człowiek, który obraz zamienia w słowo, a słowo w obrazy.

Zobacz więcej

Google Analytics – jak poprawnie zainstalować?

Wiesz, co użytkownicy robią na twojej stronie? Najwyższa pora to sprawdzić.

Zobacz więcej

Konsultacje Marketingowe po raz drugi

Drugie konsultacje marketingowe za nami. Poznaliśmy wielu ciekawych ludzi i jeszcze ciekawsze projekty.

Zobacz więcej

Nowa praktykantka w dziale copywriting-u. Poznaj Miszę.

Czworonogi to nieodzowny element naszego studia. Rodzina R powiększyła się o kolejnego zwierzaka.

Zobacz więcej

Zaczynamy food truckowy sezon! Food Truck Fest!

Pełne słońce, wygodne leżaki i nęcące aromaty jedzenia z ciężarówek. Czwarty sezon Food Truck Fest rusza już w maju.

Zobacz więcej

Custom cruiser Reprezentuj

Skończyliśmy projekt miejskiego roweru na pomysł którego wpadliśmy wiosną. Zobacz efekt!

Zobacz więcej