W jej duszy gra jazz, kocha czworonogi i podróże. Oto Ada, nasza uzdolniona copywriterka i niezrównana selekcjonerka playlist na Spotify.

 
Można powiedzieć, że było to uczucie od pierwszego wejrzenia. Nas urzekła Ady determinacja i energia, a Adę – fakt, że nie musi wstawać do pracy na ósmą. Wystarczyła jedna rozmowa, by uzgodnić wstępne warunki naszej współpracy. Symbolicznym akcentem był fakt, że Ada dołączyła do nas w chwili, gdy zamieniliśmy fabryczne wnętrza na Wiejskiej na biuro w centrum miasta. I odnalazła się u nas… śpiewająco.

Ada to skuteczna copy, specjalizująca się w tworzeniu treści do mediów społecznościowych, na strony WWW, firmowe blogi, newsletter, druki. Nie straszne jej tematy techniczne i przemysłowe, które potrafi ubrać w przystępne słowa. Z chęcią szlifuje swoje umiejętności, a jej elastyczność sprawia, że nie ma dla niej zadania, które by ją przerosło.

Poza twórczością copywriterską, Ada zajmuje się również muzyką. Jest studentką wydziału jazzowego na UZ i regularnie pojawia się na scenie – w zielonogórskich klubach, na festiwalach i w innych miejscach, o których jeszcze nie wiemy. Dba też o dobrą oprawę muzyczną w naszym biurze. Wolne dni lubi spędzać podróżując swoim busem z adoptowanym wilczurem Szantą.

Poznajcie Adę jeszcze lepiej tutaj:

Spotify
LinkedIn

content marketingcopywritingzespół